Palun uuenda oma brauserit, et saaksid lehitseda meie veebi.

Meie veebilehekülg on optimeeritud brauseritele Chrome, Firefox, Opera ja Edge

Uuenda oma brauserit täna

Tagasiside vorm

Kui Teil on tekkinud küsimusi tellimise või fotode kohta, kirjutage sellest täites allolevat vormi ja me võtame Teiega ühendust.

Aitah...
Midagi läks valesti, proovige palun veel kord

Käesolevad tellimuse tingimused reguleerivad Fotoart OÜ poolt pakutavate teenuste kasutamist eraisikust või juriidilisest isikust kasutajate poolt.

1. Tellimus

Tellijale tarnitava foto värvid ja tonaalsus võivad vähesel määral erineda tellijale tellimuse koostamisel kuvatust. Võimalikud erinevused on tingitud tellija monitori seadistustest, aga ka monitoride ja fotopaberi füüsikalistest omadustest

2. Tellimuse valmimise- ja säilitamise tähtaeg

Tellimused valmivad ja toimetatakse 5-20 tööpäeva jooksul alates tasutud tellimuse esitamisest kui tellimiskeskkonnas ei ole märgitud teisiti.

Valmis tellimused toimetatakse Teie poolt internetipoes märgitud aadressile või kooli.

3. Tellimuste eest tasumine

Tellimuste maksumus koosneb pildi hinnast ja postikulust (kui tellimus saadetakse koju)
Tellimuste eest saab tasuda:

– arve alusel

Valides selle makseviisi, saadame teile pärast ostu vormistamist e-postile arve PDF kujul.  Arve saate tasuda Teile sobival ajal. Ülekande tegemisel on vajalik maksekorralduse selgitusse kindlasti märkida arve number.

Tasumata tellimused ei kuulu täitmisele.

4. Konfidentsiaalsus

Fotoart OÜ internetipood küsib ainult neid andmeid, mis on vajalikud teie tellimuste täitmiseks. Teie poolt edastatud infot käsitletakse konfidentsiaalsena ning Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, välja arvatud:

* Postiteenus – avalikustame postiteenuse osutajale Teie nime ja aadressi
* Seadusega ettenähtud juhtudel

Fotoart OÜ teenust kasutades kinnitab tellija, et on antud tingimustega tutvunud ning nõustub täielikult nende täitmisega.